Jak przekazać 1% podatku

Zbliża się kolejny okres rozliczenia deklaracji PIT. Jeden % to bezapelacyjnie najprostszy sposób na wsparcie potrzebujących. Przede wszystkim dlatego, że darczyńcy nic to nie kosztuje. Dzieląc się 1% nic nie tracisz, a dla mnie mały procent, to wielka pomoc.

Staram się nie poddawać jednak, aby to było możliwe, potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację, na które niestety mnie nie stać. Potrzebuję Waszej pomocy, proszę przekaż swój jeden procent podatku.

Jak przekazać 1% podatku:

Aby przekazać 1 procent podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać następujące dane: 

KRS: 0000270809
Cel: GAWRYSIAK, 4897

Wzór jak wypełnić PIT żeby 1% trafił na moje subkonto:

Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje – te pieniądze tak czy inaczej zostały już zabrane przez fiskusa w ciągu całego roku podatkowego. Każdy z nas może mieć natomiast wpływ, na co zostanie przeznaczona minimalna część daniny.

Jeśli nie możesz pomóc bezpośrednio, udostępnij link do mojej strony, na swoim profilu na Fb, Twitter, E-mail i wyślij znajomym.

100% SZANS-DZIĘKI TWOJEMU 1% PODATKU

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat napisz: p.gawrysiak@wp.pl

Wszyscy podopieczni fundacji na własną rękę poszukują darczyńców, fundacja w żaden sposób nie pomaga finansowo. Udostępnia tylko darmowe subkonto oraz kontroluje czy darowizna lub kwota z 1 % podatku jest wydatkowana na właściwy cel.

Lub przez program e-pity:

Programu do rozliczenia PIT – dedykowany konkretnemu Podopiecznemu.
Numer KRS Fundacji AVALON oraz cel szczegółowy Gawrysiak, 4897  zostały wpisane „na sztywno” w e-deklaracji, dlatego każdy podatnik składający PIT za pośrednictwem tej wersji programu przekaże swój 1% wyłącznie na Gawrysiak, 4897
Zachęcam do podzielenia się linkiem w mailach do swoich znajomych, portalach społecznościowych, a także na zaprzyjaźnionych stronach internetowych, tak by zwiększyć prawdopodobieństwo, że 1% zostanie przekazany właśnie dla Piotra Gawrysiaka

Kto może przekazać 1%?
Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:
•    płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
•    płatnicy podatku liniowego
•    ryczałtowcy
•    osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych (giełda i inne)
•    osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości
a więc wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.