Pomoc w pilnej operacji

Z całego serca pragnę podziękować za wsparcie jakie od Państwa otrzymałam. Bez pomocy ludzi o dobrym sercu, ciężko byłoby mi walczyć w tak trudnej sytuacji życiowej. Teraz wiem ze mając wokół siebie ludzi o tak ciepłych sercach, wiem że jest mi dużo łatwiej. Z pomocą wrażliwych ludzi ,jest mi lżej. Wiem, że już nigdy nie będę chodził, ale będę walczył do końca moich dni…

Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego. To była skomplikowana operacja. Jest o wiele lepiej, najważniejsze, że bólu nie ma. Ale rehabilitacja musi być już wpisana na stałem w mój rytm życia

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ

Operacja jest teraz dla mnie priorytetem.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową w celu przeprowadzenia u mnie skomplikowanej operacji.

W wieku 23 lat uległem bardzo poważnemu wypadkowi. Obecnie mam 48 lat. W wyniku tego wypadku został złamany kręgosłup na odcinku piersiowym th 10 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (paraliż kończyn dolnych, brak czucia od pasa w dół). Resztę życia spędzę poruszając się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Proszę o pomoc w operacji:

Koniecznie muszę przejść operację kręgosłupa szyjnego dlatego, że z bólu już nie mogę wytrzymać. Mam bóle głowy, kończyn górnych, barków, drętwienia,…

W pełni endoskopowe operacje kręgosłupa to dużo mniejszy ból okołooperacyjny, krótki czas rekonwalescencji, zwiększone bezpieczeństwo operacji.

Nie chcę się poddawać, mam dla kogo żyć, mam małego synka, który w marcu skończy dopiero 6 lat., chciałbym jeszcze nacieszyć się jego dorastaniem.

Proszę, więc Państwa serdecznie o udzielenie wsparcia finansowego choćby najmniejszego, które pozwoli zebrać potrzebną sumę i pokryć koszty operacji, ok. 15000,00 – 18000,00 zł. + nieprzewidziane koszty związane z leczeniem.

Taka kwota jest dla mnie nie osiągalna.

Darowizny można dokonywać na moje subkonto utworzone w fundacji Avalon.

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.
nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
z dopiskiem na przelewie: Gawrysiak, 4897

Życie jest piękne nawet, jeśli człowiek porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, tylko potrzebne jest trochę wsparcia i zrozumienia osób drugich, (władz rządzących-tutaj jest całkowity brak zrozumienia), że i taka osoba chce funkcjonować i egzystować tak jak każdy pełnosprawny człowiek.

Lub przez portal Helpuj.pl